1247776
Mikko Carlstedt
(Finland, 1892-1964)
Mikko carlstedt, olja på duk, signerad och daterad -26.

MIKKO CARLSTEDT, olja på duk, signerad och daterad -26.

Stilleben med frukter, 45 x 52,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR