Glas Övrigt
1247792
Lisa Bauer
(Sverige, Född 1920)
Lisa bauer, skÅl, glas, "rosa canina", kosta, signerad och numrerad 121/375.

LISA BAUER, SKÅL, glas, "Rosa Canina", Kosta, Signerad och numrerad 121/375

Klockformad. Etsad dekor med rosor. Signerad: Ltd edition Kosta "Rosa Canina" Lisa Bauer/JN 1976 121/375. Höjd 15. Diameter 31 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK