Konst Klassisk svensk konst
1247801
Axel Lind
(Danmark/Sverige, 1907-2011)
Axel lind, olja på duk, signerad.

AXEL LIND, olja på duk, signerad.

"Cypressen". 83 x 53 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T34
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
97
116
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 aug 18:10
1 000 SEK
2 aug 18:09
900 SEK
2 aug 18:09
800 SEK
1 aug 22:13
500 SEK