Design Möbler
1247846
UGLYCUTE, stolar, 8 st, "Stalker", Woodstockholm, 2000-tal.
Uglycute, stolar, 8 st, "stalker", woodstockholm, 2000-tal.

Stomme fanerad med bok. Sits av textil. Sitthöjd ca 45, höjd 76 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
11 111
1 078
1 276
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 14:50
11 111 SEK
3 aug 14:50
11 000 SEK
3 aug 14:49
10 500 SEK
3 aug 14:49
10 000 SEK
30 jul 23:53
7 400 SEK