Möbler Fåtöljer & Soffor
1247884
BERGÈRE / FÅTÖLJ, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.
BergÈre / fÅtÖlj, louis xvi-stil, 1800-talets slut.

Vitlackerad, fast stoppad klädsel. Sitthöjd ca 40 cm. Höjd 95, bredd 72, djup ca 60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Senare målning. Senare klädsel.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 3 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)