Möbler Skåp & Byråar
1247904
SIDEBOARD, England, 1800-talets senare del.
Sideboard, england, 1800-talets senare del.

Fanerat med valnöt. Dekor i intarsia. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Spegelglas. Upptill marmorskiva. Bredd 120 cm, djup 34 cm, höjd 85 cm.

Slitage. Torrsprickor. Märken. Nagg. Lås saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 201
408
483
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 aug 14:42
4 201 SEK
3 aug 14:05
4 001 SEK
3 aug 14:05
4 000 SEK
3 aug 14:05
3 701 SEK
3 aug 14:05
3 501 SEK