Glas Övrigt
1247968
VASER/LJUSSTAKAR, ett par, grönt glas.
Vaser/ljusstakar, ett par, grönt glas.

Höjd 33, diameter 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg. Invändig beläggning.

Placering: Vagn (Z1) Vid utlämningen bakom gardine
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 6 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)