Möbler Övrigt
1248017
GUERIDON, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.
Gueridon, sent 1800-tal.

Svärtat trä med förgyllda beslag. Dekor av sfinxer. Höjd 132 cm.

Slitage. Färgbortfall. Dekorbortfall. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 800
563
666
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
2 aug 18:15
5 800 SEK
2 aug 18:15
5 600 SEK
2 aug 18:15
5 500 SEK
2 aug 18:14
5 400 SEK
2 aug 18:14
5 200 SEK