Konst Modern svensk konst
1248021
Sven Erik Johansson
(Sverige, Född 1925)
Sven erik johansson, tusch, signerad och daterad -65.

SVEN ERIK JOHANSSON, tusch, signerad och daterad -65.

Utan titel. I. 28 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T26
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
155
184
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 aug 13:14
1 600 SEK
30 jul 21:14
1 500 SEK
27 jul 23:07
1 400 SEK
27 jul 19:34
1 000 SEK