Möbler Speglar
1248037
Empire
(1810-1840)
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft.

Förgylld och bronserad. Dekor av palmetter. Tudelat glas. 200 x 53 cm.

Smärre slitage och färgbortfall. Delvis senare bronsering / förgyllning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
8 700
844
999
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
3 aug 15:21
8 700 SEK
8
3 aug 15:21
8 500 SEK
3 aug 15:21
8 500 SEK
8
3 aug 15:21
8 000 SEK
3 aug 15:21
7 800 SEK