1248045
Jorma Lehtonen
(Finland)
Jorma lehtonen, brons, signerad, otydligt daterad.

JORMA LEHTONEN, brons, signerad, otydligt daterad.

Fågel, höjd 25 cm + bas.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
400 EUR