Möbler Fåtöljer & Soffor
1248161
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Englesson, 2000-tal.
FÅtÖlj med fotpall, englesson, 2000-tal.

Fast stoppad klädsel. Lösa plymåer i sits och rygg. Sitthöjd ca 45, höjd 80, djup 95, bredd 80 cm. Fotpall 75 x 52, höjd 45 cm.

Slitage. Märken. Ställvis smutsig klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H81
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 9 timmar
1 000
97
115
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
11 aug 18:35
1 000 SEK
11 aug 18:34
500 SEK