FÅTÖLJ MED FOTPALL, Englesson, 2000-tal.

Fast stoppad klädsel. Lösa plymåer i sits och rygg. Sitthöjd ca 45, höjd 80, djup 95, bredd 80 cm. Fotpall 75 x 52, höjd 45 cm.

Slitage. Märken. Ställvis smutsig klädsel.

Utropspris
2 500 SEK