Möbler Speglar
1248173
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Spegel, swedish modern, 1940-tal.

Ram av betsad bok. 80 x 70 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 599
544
647
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
2 aug 15:13
5 599 SEK
2 aug 15:12
5 399 SEK
2 aug 15:12
5 200 SEK
2 aug 15:12
5 199 SEK
2 aug 15:12
4 999 SEK