Belysning Vägglampor
1248188
VÄGGLAMPOR, ett par, Astra, 1900-talets mitt.
VÄgglampor, ett par, astra, 1900-talets mitt.

Mässing. Tre ljuspunkter vardera. Höjd ca 45 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Märken. Ifyllningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
1 900
184
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
3 aug 21:34
1 900 SEK
1 aug 23:42
1 800 SEK