Belysning Vägglampor
1248189
SVEN AAGE HOLM-SØRENSEN, vägglampor, ett par, mässing, Holm-Sørensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Sven aage holm-sØrensen, vägglampor, ett par, mässing, holm-sørensen & co, danmark,  1900-talets andra hälft.

Mässing Två ljuspunkter vardera. Längd ca 40 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
4 356
423
500
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 aug 15:40
4 356 SEK
5 aug 15:40
4 200 SEK
5 aug 15:40
4 000 SEK
5 aug 15:40
3 800 SEK
5 aug 15:39
3 400 SEK