Konst Contemporary
1248196
Lukas Göthman
(Sverige, Född 1970)
Lukas gÖthman, akryl på plastfilm, signerad och daterad 2004.

LUKAS GÖTHMAN, akryl på plastfilm, signerad och daterad 2004.

"In reality". Bladstorlek 21 x 29,5 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
4 500
437
517
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
6 aug 17:43
4 500 SEK
6 aug 17:42
4 300 SEK
6 aug 17:42
4 100 SEK
6 aug 17:42
4 000 SEK
6 aug 17:42
3 900 SEK