Samlarföremål Leksaker
1248206
ATELIER FAUNI, figurer, 7 st, troll
Atelier fauni, figurer, 7 st, troll.

Höjder ca 7 - 8 cm.

Slitage. Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 19 timmar
450
44
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
15 aug 13:33
450 SEK
15 aug 10:58
400 SEK
14 aug 22:19
300 SEK
Rekommendationer