EWALD DAHLSKOG, olja på duk, signerad och daterad 1924.
Falkenerare, Nordafrika. 82 x 65 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK