ÖRHÄNGEN med hängen, 14K och 18K guld, förgyllt koppar, glas.

Örhängenas höjd 21 mm.
Hängens höjd 17-22 mm.
Total vikt guld 6,5 g.
Hängen med ljusblå hjärtan men förgylld kopparlänk stämplade Agatha.

Obetydligt ytslitage. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
350 EUR