Belysning Taklampor
1248346
TAKLAMPA, 1900-talets slut.
Taklampa, 1900-talets slut.
Taklampa, 1900-talets slut.
Taklampa, 1900-talets slut.
Taklampa, 1900-talets slut.

Mässing och 4 opalglas kupor, höjd 86 cm, bredd ca 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Slutpris
180
1 855
213
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 aug 15:50
180 EUR
5 aug 15:48
100 EUR
5 aug 15:45
40 EUR
1 aug 23:03
30 EUR