Silver Bestick
1248356
JULSKEDAR samt BRÖLLOPSSKED, 22+1 st , förgyllt sterlingsilver, Anton Michelsen, Danmark, tot 1054g
Julskedar samt brÖllopssked, 22+1 st , förgyllt sterlingsilver, anton michelsen, danmark, tot 1054g.

År 1963-77, 79-85 samt bröllopssked 1964, Prinsessan Anne Marie & Kung Konstantains bröllop. Dekor i emalj.Längd varierar något, ca 16,5 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
5 200
505
601
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 aug 15:19
5 200 SEK
2 aug 17:13
5 000 SEK
2 aug 17:13
4 950 SEK
27 jul 23:03
4 750 SEK
27 jul 23:03
4 550 SEK