Möbler Hyllor & Bokhyllor
1248400
SKRIVSKÅP, rokokostil, 1900-takets andra hälft.
SkrivskÅp, rokokostil, 1900-takets andra hälft.

Fanerad. Tvådelat. Över del med glasdörr med bakom liggande hylla. Underdel med skrivklaff och pardörr. Längd 58 cm. Djup 38 cm. Höjd 181,5 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 800
272
322
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 aug 21:44
2 800 SEK
4 aug 21:30
2 600 SEK
4 aug 20:53
2 400 SEK
4 aug 20:47
2 200 SEK
4 aug 17:54
2 000 SEK