Madeleine Pyk – en samling F769

SATSBORD, 3 st, G-Plan, Storbritannien, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med teak. Ca 43 x 35, höjd 43, 48 x 38, höjd 46, 54 x 43, höjd 49 cm

Slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK