Design Möbler
1248413
SATSBORD, 3 st, G-Plan, Storbritannien, 1900-talets andra hälft.
Satsbord, 3 st, g-plan, storbritannien, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med teak. Ca 43 x 35, höjd 43, 48 x 38, höjd 46, 54 x 43, höjd 49 cm

Slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 aug 16:30
1 800 SEK
4 aug 16:30
1 600 SEK
4 aug 16:17
1 201 SEK
4 aug 11:45
1 001 SEK
2 aug 12:48
850 SEK