Design Övrigt
1248414
TAKLAMPOR/VÄGGLAMPOR, ett par, "Pistillo", Valenti, Italien, 1900-talets andra hälft.
Taklampor/vÄgglampor, ett par, "pistillo", valenti, italien, 1900-talets andra hälft.

Silverfärgad plast. Diameter ca 30 cm.

Ställvis slitage. Ej funktionstestade.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 timmar 58 minuter
3 980
387
460
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 180 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
1 aug 18:31
3 980 SEK
1 aug 18:31
3 780 SEK
31 jul 18:37
3 100 SEK
31 jul 18:37
2 900 SEK
30 jul 18:52
2 700 SEK