Silver Ljusstakar
1248416
LJUSSTAKAR, ett par, silver, empire, bär mästarstämpel, 1823.
Ljusstakar, ett par, silver, empire, bär mästarstämpel, 1823.

På rund fot. Lösa droppbrickor. Höjd 17 cm. Vikt 296 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
4 000 SEK