Belysning Taklampor
1248434
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.
Taklampa, 1900-talets första hälft.

Smide, genombruten dekor. Åtta elektrifierade ljuspunkter. Längd 80, bredd 45, höjd ca 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 aug 16:01
1 800 SEK
2 aug 15:47
1 500 SEK
2 aug 15:20
1 000 SEK
2 aug 11:50
300 SEK