14K guldboett och -armband, plexiglas, manuell.
Boett ref.nr 889238
Urverkets serienr 834320
Urverket signerat IWC.
Armbandet har ryska stämplar.
Total vikt 25,5 g.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Åldersrelaterat slitage.