IWC, armbandsur, 14 x 24 mm.

IWC, armbandsur, 14 x 24 mm.

14K guldboett och -armband, plexiglas, manuell.
Boett ref.nr 889238
Urverkets serienr 834320
Urverket signerat IWC.
Armbandet har ryska stämplar.
Total vikt 25,5 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
600 EUR