Fanerad med valnöt. Två skåp med hyllinredning och fyra lådor. Infälld spegel. Bredd 115, djup 55, höjd 189 cm.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Ett lås saknas. Ett löst lås medföljer. Ett löst draghandtag medföljer. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10