SOFFBORD, "Astro", G-Plan, Storbritannien, 1960-tal.

Ovalt soffbord av teak med lös glasskiva. Längd 120 cm. Bredd 65 cm. Höjd 42 cm.

Slitage. Märken. Nagg. Repor.

Utropspris
4 000 SEK