Design Möbler
1248525
SOFFBORD, "Astro", G-Plan, Storbritannien, 1960-tal.
Soffbord, "astro", g-plan, storbritannien, 1960-tal.

Ovalt soffbord av teak med lös glasskiva. Längd 120 cm. Bredd 65 cm. Höjd 42 cm.

Slitage. Märken. Nagg. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
31 jul 19:41
4 200 SEK
31 jul 19:41
4 000 SEK
31 jul 19:38
3 000 SEK
31 jul 18:49
1 900 SEK
31 jul 12:18
1 800 SEK