1248631
MATTA, Keshan, ca 497 x 332,5-339 cm.
Matta, keshan, ca 497 x 332,5-339 cm.

Medaljongmönster mot rödtonad botten.

Obetydligt ytslitage, fläckar, malskador, smärre fällningar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

10 101
980
1 160
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
2 aug 16:57
10 101 SEK
2 aug 16:45
8 800 SEK
2 aug 16:40
7 600 SEK
1 aug 23:03
7 000 SEK
29 jul 18:50
5 000 SEK