Möbler Stolar
1248641
STOLAR, 6 st, Meredew Avalon, 1900-talets andra hälft.
Stolar, 6 st, meredew avalon, 1900-talets andra hälft.

Två karmstolar, fyra stolar. Stomme av teak. Sitsar av konstläder. Sitthöjd ca 47, höjd 89 cm.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 aug 11:38
2 000 SEK
3 aug 11:38
1 700 SEK
3 aug 11:37
1 500 SEK
3 aug 11:36
700 SEK
3 aug 11:36
500 SEK