1248752
Helmut Newton
(USA, 1920-2004)
Helmut newton, sumo fotobok signerad och numrerad.

Helmut Newton, SUMO fotobok signerad och numrerad.

Signerad Helmut Newton och numrerad 07648/10000 på försättsbladet. Bok utgiven av Taschen, Monte Carlo, 1999, 71 x 51 cm. Originalkartong och benställning saknas.

Smärre slitage, fåtal små revor och veck på omslaget. Smärre slitage på sidor.
Originalkartong och benställning saknas.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
25 000 SEK