Konst Skulptur
1248838
Henrik Allert
(Sverige, Född 1937)
Henrik allert, skulptur/huvud, lergods, signerad.

HENRIK ALLERT, SKULPTUR/HUVUD, lergods, signerad.

Längd 38,5 cm.

Smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
6 000 SEK