Konst Modern svensk konst
1248939
Lars Lerin
(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad och daterad 2000.

LARS LERIN, akvarell, signerad och daterad 2000.

Landskap med hus. 37 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T2
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
101 000
9 799
11 602
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
12
8 aug 19:48
101 000 SEK
13
8 aug 19:45
99 000 SEK
12
8 aug 19:45
97 000 SEK
13
8 aug 19:44
95 000 SEK
12
8 aug 19:44
93 000 SEK