1248996
TADEUSZ DOMINIK
(Polen, 1928-2014)
Tadeusz dominik, olja på pannå, signerad och daterad, 1963.

TADEUSZ DOMINIK, olja på pannå, signerad och daterad, 1963.

"Deux mondes, 1963". 76,5 x 105 cm.

Obetydligt ytslitage.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, filialchef Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Slutpris
48 000
4 657
5 514
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 aug 19:33
48 000 SEK
1 aug 19:32
47 000 SEK
26 jul 23:07
44 444 SEK
26 jul 23:00
33 333 SEK
25 jul 20:59
30 000 SEK