Erkki Vesanto

(Finland, 1900-1990)
Erkki Vesanto
(Finland, 1900-1990)

ERKKI VESANTO, VASER, 4 st, glas. Signerade.

Vas höjd 29,5 cm. Signerad Erkki Vesanto 3655.
Vaser höjd 20,5 cm. Signerade Erkki Vesanto 3656.
Vas höjd 15 cm. Signerad Erkki Vesanto 3654.

Otydlig signatur. Slitage på undersidan. Obetydliga nagg.

Utropspris
300 EUR