Design Möbler
1249153
Kartell
(Italien, Född 1949)
Kartell, hyllsystem, "one", 4 st, piero lissoni/patricia urquiola, italy.

KARTELL, hyllsystem, "One", 4 st, Piero Lissoni/Patricia Urquiola, Italy.

Opalvit PMMA-plast, pardörrar, bredd 76 cm, djup 38 cm, höjd 38 cm/modul. Total höjd ca 154 cm. Märkt.

Åldersrelaterat slitage. Obetydliga repor. Sprickor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H30

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 8 timmar
50
515
59
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
2 aug 13:57
50 EUR