Design Möbler
1249155
Kartell
(Italien, Född 1949)
Kartell, hyllsystem, "one", 4 st, piero lissoni/patricia urquiola.

KARTELL, hyllsystem, "One", 4 st, Piero Lissoni/Patricia Urquiola.

Opalvit PMMA-plast, pardörrar, bredd 76 cm, djup 38 cm, höjd 38 cm/modul. Total höjd ca 154 cm. Märkt.

Åldersrelaterat slitage. Obetydliga repor. Sprickor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H30

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
320
3 298
379
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (10 bud)
7 aug 18:42
320 EUR
7 aug 18:42
300 EUR
7 aug 18:42
300 EUR
7 aug 18:42
280 EUR
7 aug 18:42
260 EUR