Möbler Övrigt
1249196
BADRUMSSPEGEL, Luxus, 1900-talets andra hälft.
Badrumsspegel, luxus, 1900-talets andra hälft.

Bok. Spegel, lampa och fack. Längd 90, höjd 50 cm.

Lampskärm med spricka. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK