Konst Modern svensk konst
1249202
Sven Hellström
(Sverige, Född 1906)
Sven hellstrÖm, olja på duk, signerad och daterad 1968.

SVEN HELLSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad 1968.

"Marsdag, Årstaviken". 24x29 cm.

Smärre slitage. Uppfodrad duk.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK