1249222
MATTA, rölakan, sign IR (Ida Rydelius) 1950-tal, monogramsignerad, Ca 195 x 135 cm.
Matta, rölakan, sign ir (ida rydelius) 1950-tal, monogramsignerad, ca 195 x 135 cm.

Grafisk dekor mot rosa botten.

Smärre slitage. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK