1249231
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "wallet on chain", 2014.

CHANEL, väska, "Wallet on chain", 2014

Rött skinn med CC-logo i silverfärgad metall. Ytterfack på baksidan. Axelrem i form av kedja i metall tvinnad med skinnband. Tygfodrad. Flertalet fack invändigt, bland annat två med dragkedja. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" och numrerad. 19 x 13 x 3 cm. Dustbag.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
15 000 SEK