Konst Klassisk konst
1249239
Joseph Clark
(England, 1834-1926)
Joseph clark, olja på duk, signerad j. clark och daterad -83.

JOSEPH CLARK, olja på duk, signerad J. Clark och daterad -83.

Kustnära gatumotiv. 70 x 86 cm.

Tryckskador. Färgbortfall. Retuscher.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
20 000 SEK