1249258
Jón ENGILBERTS
(Island, 1908-1972)
JÓn engilberts, olja på pannå, signerad.

JÓN ENGILBERTS, olja på pannå, signerad.

"Fra Tidsvilde 1935". 69 x 89,5 cm.

Ställvis slitage. Repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK