Silver Bägare & Skålar
1249263
Vera Ferngren
(Sverige, Verksam under 1900-talet)
Vera ferngren, skål, silver. gab, stockholm 1966.

VERA FERNGREN, skål, silver. GAB, Stockholm 1966

Längd ca 20 cm.Vikt 326 gram.

Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
272
322
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 aug 14:29
2 800 SEK
4 aug 13:55
2 600 SEK
4 aug 13:55
2 500 SEK
2 aug 11:16
2 200 SEK
30 jul 5:57
2 000 SEK