Smycken Övriga
1249268
HÄNGE, Vitguld, ametist och små åttkantslipade diamanter
HÄnge, vitguld, ametist och små åttkantslipade diamanter.

18K vitguld. Stämplad KN, Nyhedes Ur & Guld Ab Kjell Nyhede. Värnamo. Total längd ca 3,5 cm. Vikt ca 7 gram.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 600
252
299
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
6 aug 16:27
2 600 SEK
5 aug 16:11
2 400 SEK
4 aug 20:41
2 200 SEK
3 aug 17:21
1 900 SEK
1 aug 11:58
1 800 SEK