1249277
HÄNGE, 18K guld, opal och små briljantslipade diamanter
HÄnge, 18k guld, opal och små briljantslipade diamanter.

Hänge stämplad KN, Nyhedes Ur & Guld Ab Kjell Nyhede. Värnamo 1989, längd ca 3,5 cm. Vikt hänge 8 gram. Kedja gul metall medföljer.

Opal möjligen dublett. Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
4 800
466
551
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
7 aug 17:46
4 800 SEK
7 aug 17:43
4 600 SEK
7 aug 17:40
4 400 SEK
7 aug 17:40
4 200 SEK
7 aug 17:38
3 800 SEK