Design Övrigt
1249287
MICHAEL ANASTASSIADES, taklampor, 2 st, "Ball lights", England, 2000-tal.
Michael anastassiades, taklampor, 2 st, "ball lights", england, 2000-tal.

Mässing samt glaskupa. Höjd ca 100 cm.

Ej funktionstestade. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
6 700
650
770
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
5 aug 19:21
6 700 SEK
5 aug 19:20
6 500 SEK
5 aug 19:20
6 350 SEK
5 aug 19:18
6 300 SEK
5 aug 19:18
6 100 SEK