Smycken Ringar
1249290
RING, vitguld med smaragdslipad smaragd och briljantslipade diamanter.
Ring, vitguld med smaragdslipad smaragd och briljantslipade diamanter.

18K vitguld. Smaragd ca 8 x 7 mm. Storlek 18/57. Vikt 6,4 gram.

Bruksslitage. Smaragd med nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
15 000 SEK