Smycken Ringar
1249291
RING, 18K guld med mabépärla.
Ring, 18k guld med mabépärla.
Ring, 18k guld med mabépärla.
Ring, 18k guld med mabépärla.
Ring, 18k guld med mabépärla.

GSA, Stockholm 1966. Diameter fattning ca 2 cm. Storlek 17/53. Vikt 15 gram.

Bruksslitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 500
340
404
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 aug 16:44
3 500 SEK
1 aug 16:44
3 309 SEK
30 jul 16:36
3 200 SEK
30 jul 16:36
3 000 SEK
29 jul 10:31
2 000 SEK